Koncert v kostele sv. Jakuba Většího ve Stříbrné Skalici

V sobotu 6.10.2012 od 18:00 hod. se v kostele sv. Jakuba Většího v Rovné ve Stříbrné Skalici uskuteční koncert skupiny SOUSEDIKarel Žďárský – violoncello, Martin Peřina – kytara.

Akce vzniká za spolupráce občanských sdružení Život v Hradci a okolí a skalického Občanského sdružení pro ochranu přírody, krajiny a rozvoj zdravého kulturně společenského života stříbrnoskalicka.

Vstupné na koncert je dobrovolné.

Včasnější příchod (cca v 17:00) doporučuji těm, co se zajímají o historii kostela a jeho vzácné výmalby, neb se pokouším dohodnout malé povídání, které by mělo předcházet samotnému koncertu.

Pro pražáky přikládám pár rad a souborů týkajících se dopravy:

Z Prahy se dá do Stříbrné Skalice dostat (pominu-li kolo, osobní a nákladní vozidla) dvěma způsoby (existuje ještě třetí, přes Čerčany, ale zde ho neuvádím):

  • buď autobusem linky 382 z konečné stanice metra C – Háje (výlez po nejezdících schodech) a vystoupit ve Stříbrné Skalici, Blatiny– jízdní řád zde.
  • nebo vlakem z hlavního nádraží směr Benešov a ve Strančicích navazujícím autobusem linky 492 končícím ve Stříbrné Skalici na náměstí – viz jízdní řád zde.

 

Zpátky pak jede na Prahu autobus linky 382 ve 20:29 a 22:26 hod.

Pro maminky a tatínky tu mám ještě jednu zprávu. Ten samý den odpoledne, zhruba od tří hodin, proběhne u krámku Daniely Mrázkové v Hradci loutkové představení pro děti režírované a hrané panem Evženem Zemanem.

V případě nejasností a upřesnění informací k produkci či dopravě volejte na telefonní číslo 724 131 332 – Jakub Hlavatý, Život v Hradci a okolí, o.s.

Budeme se těšit.

Kliknutím zde se Vám mapa s polohou kostela zobrazí na amapy.cz

verze plakátu pro tisk (pdf) – zde