Obec Stříbrná Skalice hledá pracovníka do nově otevřeného multifunkčního centra

Po zdařilé rekonstrukci bývalé kampeličky č.p. 71 na náměstí ve Stříbrné Skalici se pomalu naplňuje účel její opravy. Po otevření přestěhované knihovny v září roku 2013 – více zde, by zde v krátké době (začátkem května), i kvůli splnění podmínek dotace – více zde, mělo dojít k zahájení fungovaní stříbrnoskalického infocentra.

Za tímto účelem vyhlásila obec výběrové řízení na místo:

pracovník (pracovnice) pro potřeby nově vzniklého multifunkčního centra volnočasových aktivit (infocentrum, knihovna, spolková činnost a galerie) s místem výkonu práce ve Stříbrné Skalici, Na Městečku 71 – více zde.

Je však otázkou, jaké zájemce, případně kolik, osloví zveřejněné požadavky obce na kvalifikaci tohoto pracovníka společně s nabídnutými platovými podmínkami (8.500 Kč při 40 hodinách týdně, z toho 8 o víkendu). Nejzazším termínem pro podání přihlášky do výběrového řízení je čtvrtek 24.4.2014 do 11:00 s nástupem od 1. května.


Požadavky na uchazeče:

  • ukončené středoškolské vzdělání maturitou (přednost mají uchazeči se vzděláním nebo praxí v oblasti cestovního ruchu), výhodou je znalost němčiny, angličtiny (případně jiného světového jazyka), znalost práce s PC (internet, MS Office, práce s informacemi), morální bezúhonnost,
  • všeobecný přehled a znalost dané turistické oblasti,
  • zajišťování kulturních a společenských akcí, sportu a mimoškolní činnosti, organizace chodu multifunkčního centra,
  • komunikativnost, příjemné vystupování, samostatnost, schopnost zvládat stresové situace, časová flexibilita, schopnost spolupráce v kolektivu pracovníků.

Věřím, že se obci podaří najít schopného, finančně nenáročného či nezávislého člověka, který se zapojí do zviditelňování (přednášky, koncerty, výstavy, tiskoviny apod.) nášeho stříbrnoskalického regionu a naplní tak naše očekávání spojená s otevřením nového multifunkčního zařízení.

 Jakub Hlavatý