Skalický písničkář Jan Senft vystupující pod uměleckým jménem Člověk krve vydal 3. září 2020 své debutové album V kuchyni.

Písničkář

Jan Senft, prostřední ze tří bratrů, synů Pavla Senfta, majitele obchodu potravin ve Skalici a Hany Senftové, kostelnice místního kostela sv. Jana Nepomuckého, koncertuje již šest let. Za tu dobu si častým koncertováním na festivalech a v klubech vychoval poměrně početné publikum, díky kterému jeho titulní singl V kuchyni několikrát vyhrál hitparádu Velká sedma na Rádiu 1.

Patriot

Honza však není pouze písničkář. Kromě pořádání červnových poetických setkání u kostela sv. Jana Nepomuckého ve Stříbrné Skalici s názvem Návrší se jako místní patriot zapojil i do činnosti místního Okrašlovacího spolku, jehož se stal předsedou.

Věřím, že po současném koronavirovém útlumu a obnovení kulturního života se dočkáme koncertu Člověka krve i u nás na Stříbrnoskalicku. Prozatím se o Honzově hudbě můžete dozvědět více v publikovaných článcích, jejichž odkazy najdete níže. Najdete zde i odkazy na jeho písně.


Diskografie

  • Krajinou koster2017 – EP
  • Nitrožilní2018 – singl
  • V kuchyni2020

Reference

Externí odkazy