Archivy Akce

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Jan Holeček a Pavel Marcel v krčmě U žraloka

Krčma U žraloka - Vlkovec krčma U žraloka, Vlkovec, Středočeský kraj, Česká republika

Jan Holeček a Pavel Marcel – duo renomovaných muzikantů s bohatou hudební historií spjatou jak s jejich vlastními projekty (Holeček – Livin Free, Flamengo reunion session, Marcel – Pumpa, Skinny Molly), tak s legendami jako Luboš Andršt (Holeček) či Michal Prokop (Marcel) nyní nově společně zúročuje své zkušenosti i chuť k hledání nových cest coby […]

Souseďanka na Propasti

Restaurace Propast Hradec 26, Stříbrná Skalice, Středočeský, Česká republika

Souseďanka v Hradci u Stříbrné Skalice v restauraci Propast zahraje v těchto termínech čtvrtek 13. 7. 2023 od 19:30 čtvrtek 20. 7. 2023 od 19:30 čtvrtek 17. 8. 2023 od 19:30 čtvrtek 24. 8. 2023 od 19:30 Můžete se těšit na hudebníky Petra Jandu, zpěváka a kytaristu skupiny Olympic, baskytaristu George Kozla, zakladatele Blue Effectu, bubeníka Ladislava Malinu, zpěvačku Lenku Malinovou a klávesistu Zdeňka Vlče.

vstupné dobrovolné

Kudla z Brna v krčmě U žraloka

Krčma U žraloka - Vlkovec krčma U žraloka, Vlkovec, Středočeský kraj, Česká republika

Brněnský písničkář, textař, moravský hlas rádia BEAT, zakládající člen brněnských skupin Lidopop a Zadáci, autor textů na desce Tulák po hvězdách brněnské legendy Progres 2, autor několika divadelních představení pro děti, na kterých spolupracoval např. s Petrem Skoumalem, moderátor hudebních festivalů.

One hit wonders v restauraci Na Marjánce

Restaurace Na Marjánce K Marjánce 191, Stříbrná Skalice, Středočeský kraj

Rock, punk, country – světové hity všech žánrů (v případě hezkého počasí zahrají na zahrádce)

NOP – Norbi Kovács & Olin Nejezchleba & Pavel Fischer v krčmě U žraloka

Krčma U žraloka - Vlkovec krčma U žraloka, Vlkovec, Středočeský kraj, Česká republika

Norbi Kovács Narodil se v roce 1968 v Šale na Slovensku, ale v jeho žilách koluje maďarská krev. Do Prahy se přestěhoval v roce 1992 a od té doby hrál s různými kapelami a řadou interpretů, především s písničkářkou Radůzou, Petrem Skoumalem či Máriem Bihárim. V současnosti je členem skupin Ivan Hlas Trio a Lokomotiva. […]

Przibislawitz 2023

Skautská základna Stříbrná Skalice, ev. č. 591 Stříbrná Skalice ev. č. 591, Stříbrná Skalice, Česká republika

Nultý ročník podzimního dungeon synthového festivalu ve stříbrnoskalických lesích pod širým nebem nedaleko ruin zaniklé vsi Přibyslavice.

220Kč